Na lyžovačku v Jasenskej doline deti z CDR a rodín nezabudnú.

Pomoc má mnoho podôb. Tá, ktorú dostal Úsmev ako dar naposledy, sa zhmotnila v zachytení jedinečných okamihov.

Úsmev ako dar je azda najznámejšou organizáciou, ktorá podporuje deti z detských domovov. Pomáha im žiť plnohodnotne, zmysluplne tráviť voľný čas, naučiť sa novým zručnostiam, upevňovať kamarátstva a umožňuje im nové zážitky, ktoré by inak nezažili. Pomáha im skladať si mozaiku šťastných okamihov a veľkých zážitkov, aby bol obraz ich detstva čo najkrajší. „Pre naše deti organizujeme rôzne podujatia, či už kultúrne, športové, voľnočasové a robíme z nich aj fotky. A práve tu sme potrebovali pomôcť, pretože fotky z mobilov, hlavne od detí, bývajú nekvalitné a pre naše potreby nepoužiteľné, čo je škoda, pretože zachytávajú momenty života, na ktoré raz budeme spoločne spomínať a neskôr sa nimi budú môcť pochváliť aj vlastným deťom,“ hovorí manažér marketingu Úsmev ako dar Radoslav Zárecký. „S našou jednou zrkadlovkou sme všetko fotiť nezvládali, preto sme sa s prosbou o pomoc obrátili na PLANEO Elektro.“

Nezabudnuteľné zážitky sú teraz zvečnené na fotkách.

S najrozšírenejšou sieťou elektropredajní mal Úsmev ako dar už niekoľko pekných spoluprác, výsledkom ktorých bolo napríklad darovanie práčok do domácností či tabletov pre deti, vďaka ktorým sa mohli učiť dištančne.Radi sme vyhoveli prosbe o nový fotoaparát, aby ľudia z Úsmevu dokázali pre deti zachytiť ešte viac príjemných zážitkov, darovali sme im digitálnu zrkadlovku Canon s brašnou a pamäťovou kartou,“ upresňuje Martin Siblík, marketingový riaditeľ PLANEO.

Prvé fotky s novou zrkadlovkou sú z lyžovačky v Jasenskej doline pre deti z Centra pre deti a rodiny, ohrozené rodiny a náhradné rodiny.

Fotky novou zrkadlovkou sú s tými z mobilu neporovnateľné.

Zimu na lyžiach si užilo dvanásť detí, z nich päť stálo na lyžiach prvýkrát. O deti sa staralo päť dobrovoľníkov a jedna mamina. Tieto fotky sa s fotkami z ich mobilov nedajú ani len porovnať,“ dodáva s úsmevom Radoslav Zárecký.

Foto: Úsmev ako dar

Avatar
Juven
Podobné články