Aj keď to chvíľu na väčšine územia Slovenska tak nevyzeralo, zima ešte nepovedala posledné slovo. A čo sa našich hôr týka, platí to tým dupľom. Čo to znamená? Ak ste počas sviatkov neabsolvovali rodinnú lyžovačku, je čas to dobehnúť!

Rezervujte si pekný apartmán pre celú rodinu

Stačí pritom aj ak pôjdete „len“ na predĺžený víkend. Pre vás aj pre ostatných členov vašej rodiny by to určite aj tak bolo skvelým rozptýlením, keďže sviatky už sú za nami a všetci ste už určite v kolotoči pracovných, či študijných povinností. A aj ak máte doma študenta, ktorého hlavným programom je písanie diplomovej práce, takýto víkendový pobyt mu neuberie príliš času.

Pre rodinný pobyt sú najvhodnejším typom ubytovania apartmány. Tie poskytujú naozaj rodinné ubytovanie, v ktorom budete môcť tráviť čas spoločne. A keďže chcete aj lyžovať, kde inde hľadať vhodné apartmány ako v našom top lyžiarskom stredisku, v Jasnej?

Jasná je zárukou perfektnej lyžovačky

Luxusné apartmány v Jasnej sú tak tým pravým miestom na absolvovanie rodinného (nielen) víkendového pobytu spojeného so skvelou lyžovačkou. Použité prírodné materiály len umocnia pocity z horského prostredia. Aj vo vnútri sa tak budete cítiť ako obkolesení prírodou. K apartmánovému domu v Jasnej neodmysliteľne patria aj kuchyňa s jedálňou, spoločenská miestnosť a dokonca aj štýlová vináreň.

A čo to lyžovanie? Dá sa vôbec o lyžovačke v Jasnej povedať niečo, čo by každý nadšený lyžiar ešte nevedel? 46 km upravených zjazdoviek, na ktoré vás dopravia najmodernejšie lanovky. Stačí si len vybrať zjazdovku podľa obtiažnosti a môžete si začať užívať skvelú lyžovačku. Ak ste sa náhodou ešte nerozhodli, kedy takýto pobyt absolvujete, v Jasnej zvyčajne zimná sezóna končí až v apríli. Ale prečo by ste vlastne čakali?

Zdroj obrázka: Autor: goodluz / Shutterstock.com

Avatar
Juven
Podobné články