Každý športovec chce podávať tie najlepšie fyzické výkony. Pri podporení športovej aktivity vám pomáha aj oblečenie, v ktorom cvičíte, hráte zápas či športujete. Kompresné legíny a dresy šité zákazkovo na mieru vám zaručia ešte väčšiu rýchlosť pri fyzických aktivitách, pohodlie pri cvičení či regeneráciu po náročnom dni.

Podávajte ešte lepšie športové výkony

Pri výrobe kompresných produktov sa vychádza z medicínskeho výskumu. Kompresné legíny a dresy zaručujú lepšie fungovanie lymfatického systému, ktorý plní v organizme mnoho dôležitých funkcií. Nosenie kompresných odevov vám zaručuje naozajstnú funkčnosť s ohľadom na zdravotné požiadavky. Tieto výrobky nielenže skvele vyzerajú, ale starajú sa aj o váš zdravotný stav a podaný športový výkon počas tréningu či športovej aktivity. Vo firme Gifts Service ponúkajú výrobu týchto produktov už od malých sérií presne podľa tvaru postavy a podľa zadaných rozmerov konkrétneho športovca. Kompresné dresy vám ponúkajú strihy, ktoré sú navrhnuté tak, aby minimalizovali počet švov, ktoré negatívne ovplyvňujú obehový systém. Švy sú šité zvonka, aby sa minimalizovali možné otlaky. Pokiaľ chcete podávať špičkové športové výkony, určite vám k tomu dopomôžu aj kompresné legíny či dresy. Keďže produkt je ušitý priamo pre vás na mieru, bude tak dosiahnutý najvyšší možný efekt. Zákazkové kompresné legíny a dresy je možné potlačiť klubovými emblémami alebo logami sponzorov. Je možné dať si zákazkovo vyrobiť legíny aj s výšivkou.

Kompresné legíny a dresy na zákazku

Pri výrobe športových legín vychádza spoločnosť Gifts Service z dvoch produktových radov, ktoré sú každé predurčené pre iné použitie. Zákazková výroba vždy zohľadní nezanedbateľné rozdiely mužskej a ženskej anatómie, ktoré bežná produkcia ignoruje. Tým sa dosiahne maximálneho športového výkonu. Kompresné legíny a dresy sú určené pre jednotlivcov ako aj pre športové kluby (napr. futbal, hokej, lyžovanie, jachting, jazda na bicykli).

Kompresné legíny z produktového radu Eva´s Venus

Rad Eva´s Venus patrí medzi kompresné oblečenie na bežné denné nosenie aj šport. Priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu tekutín v žilovom a lymfatickom systéme. Navodí vám pocit regenerácie a zrelaxovaných nôh. Ďalej pôsobí ako liečba a prevencia vzniku celulitídy. Tento produktový rad tiež napomáha k ochladzovaniu pokožky alebo odvodu potu. Rad Eva´s Venus patrí do kompresnej triedy I. a má pozitívny vplyv na cirkuláciu tekutín v tele. Pomáha pri regenerácii, postará sa o ochladzovanie pokožky a odvod potu z tela.

Kompresné legíny z produktového radu Eva´s Active

Kompresné legíny z radu Eva´s Active sú vhodné na denné nosenie aj na športové aktivity. Pri aktívnom pohybe stimulujú žilový a lymfatický systém. Udržujú kožu i svaly v optimálnom napätí a teplote. Navyše predlžujú dobu pôsobenia a účinok lymfodrenáže. Spoločnosť Gifts Service vyrába tento rad v I. (pre bežné nosenie) aj II. (pre zdravotné účely) kompresnej triede. Pri bežnom nosení formujú postavu a pri športe zlepšujú vaše podané fyzické výkony.

Kompresné oblečenie, ktoré pre vás spoločnosť Gifts Service vyrobí:

 • zákazkové kompresné športové dresy
 • zákazkové pretekárske a tréningové kompresné dresy
 • tímové závodné kompresné dresy pre družstvá
 • kompresné odevy, legíny a podkolienky
 • pánske a dámske kompresné dresy
 • regeneračné tímové dresy a legíny
 • kompresné tímové podkolienky pre futbal
 • lymfatické kompresné legíny a podkolienky
 • chudnúce legíny na formovanie a tvarovanie postavy
 • legíny s graduovanou kompresiou proti celulitíde
 • regeneračné kompresné legíny
 • second skin kompresné elasťáky pre tvarovanie postavy
 • kompresné športové podkolienky

Firma Gifts Service zaručuje výrobu v Slovenskej republike z tých najlepších materiálov pochádzajúcich zo Švajčiarska a Francúzska. Výhodou jej výroby je, že nie je zameraná iba na veľkoobjemové zákazky, ale je schopná vyrobiť aj malé individualizované série. Celá výroba je zaviazaná k certifikátom kvalít, ktoré sú platné pre celú EÚ.

Kontakt

E-mail: sk@giftsservice.com

Telefón: +420 908 623 634

Telefón: +420 777 333 309

Avatar
Juven
Podobné články