Chcela by ste si ešte na konci dovolenkovej sezóny užiť luxusný pobyt? Nezáleží vám ani tak na konkrétnej lokalite, skôr si chcete dopriať skutočný luxus, ktorý vás bude sprevádzať počas celého vášho pobytu? Skrátka, chcete sa aspoň na chvíľu cítiť ako kráľovná?

Luxusný hotel sa o vás postará hneď od vášho príchodu

To najlepšie ubytovanie z najlepších ponúkajú jedine luxusné 5 hviezdičkové hotely. Len v nich totižto nájdete tie najlepšie služby a najexkluzívnejšie vybavenie aké by ste mohla chcieť. Samozrejmosťou je kráľovská starostlivosť, ktorá vám bude dopriata počas celého vášho pobytu. Luxusne vybavenú izbu si vie predstaviť každý, ale aké ďalšie služby môžete v takomto hoteli očakávať?

Po príchode do hotela sa nebudete musieť namáhať so svojou ťažkou batožinou plnou vašich najmódnejších kúskov oblečenia, v ktorých sa chcete počas pobytu predviesť. Tú vám zamestnanec hotela vynesie až na izbu a zároveň vás oboznámi s jej vybavením a ovládaním technických prvkov. Moment a čo vaše auto? Nemajte starosti, to vám zaparkuje kvalifikovaný hotelový zriadenec.

Všetko bude vyriešené za vás

Nadštandardné služby však nekončia vašim príchodom do hotela. Počas celého vášho pobytu máte k dispozícii kreatívny Concierge tím, ktorý splní vaše individuálne požiadavky. Môžu vám tak zorganizovať výlet, odporučiť tie najlepšie pamiatky, ktorých návštevu by ste rozhodne nemala vynechať alebo rezervujú stôl v luxusnej reštaurácii. Veď práve večera v drahej reštaurácii je to, načo ste si brala plný kufor krásnych šiat, no nie? Len nezabudnite na svoje krásne diamantové náušnice.

Keď hovoríme o šatách a oblečení, potrebujete rýchlo vyprať bielizeň, ktorá sa vám nešťastnou náhodou zašpinila? V tom prípade sa môžete spoľahnúť na službu expresného prania bielizne. Ak patríte k vyznávačkám aktívneho životného štýlu, určite využijete aj hotelové fitko. Samozrejmosťou je, že toto všetko budete môcť okamžite zdieľať na sociálnych sieťach vďaka Wi-Fi pripojeniu.

Zdroj obrázka:

Autor: fizkes / Shutterstock.com

Avatar
Juven
Podobné články