Chcete začať podnikať predajom nejakého tovaru, avšak nie ste si istý, či si budete môcť dovoliť vlastnú predajňu? Čo takto zatiaľ nechať „kamenný“ predaj bokom a predávať prostredníctvom internetu?

Dobrá agentúra vám vytvorí eshop na mieru

Mať vlastný eshop síce tiež nie je úplne zadarmo, ale ušetrí vám to nemalé financie v porovnaní s tým, koľko by ste museli investovať do kamennej predajne. Samozrejme, časom budete potrebovať nejaké väčšie skladové priestory ako len garáž alebo voľnú izbu v byte. Ale ak sa vám natoľko zvýšia predaje, že budete potrebovať aspoň malý sklad, zarobíte si aj naň.

Vďaka eshopu naviac môžete osloviť aj zákazníkov zo vzdialenejších miest. A tvorba eshopu pritom nie je vôbec zložitý proces. Stačí si nato vybrať šikovných odborníkov.

Agentúry, ktoré sa zaoberajú tvorbou webov a eshopov, majú pripravených množstvo funkcií, z ktorých si môžete ľubovoľne vybrať tie, ktoré na svojom eshope budete potrebovať. Nebudete tak musieť platiť za funkcie, ktoré by ste vôbec nevyužívali. Ak medzi ponúkanými funkciami neviete nájsť niečo, bez čoho si neviete predstaviť svoj eshop, máte možnosť nechať si dodatočnú funkcionalitu implementovať a prispôsobiť na mieru.

Aby bol poriadok v tovare aj faktúrach

K tým bežným funkciám, ktoré by vášmu eshopu rozhodne nemali chýbať, patrí prehľadný a intuitívny filter tovaru, vďaka ktorému každý návštevník vášho eshopu rýchlo nájde to, čo potrebuje. Nie je totižto nič horšie ako eshop, na ktorom sa musíte „prehrabať“ desiatkami produktov, ktoré nechcete, aby ste sa dostali k tomu jednému, ktorý hľadáte. To je ako keby ste prišli do predajne oblečenia a namiesto rozdelenia na pánske, dámske, prípadne detské oblečenie a následného delenia na jednotlivé typy oblečenia, by bolo všetko nahádzané v strede miestnosti.

Samozrejmosťou je aj fakturačný systém, ktorý môže zákazníkom posielať faktúry automaticky na ich mailovú adresu. Ak by ste chceli okrem toho zákazníkom spolu s tovarom posielať aj vytlačené faktúry, po vytvorení eshopu si nezabudnite zadovážiť spoľahlivú tlačiareň so zásobou tonerov. Nechcete predsa, aby vaše objednávky meškali kvôli tomu, že budete behať po meste a zháňať vhodné tonery do vašej tlačiarne.

Zdroj obrázka:

Autor: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Avatar
Juven
Podobné články