Pre internetové obchody nastáva kľúčové obdobie. Počas pandémie zaznamenal online predaj dvojnásobné čísla. Ak ešte nemáte vlastný e-shop, teraz je ten správny čas na jeho založenie. Na Webnode si internetový obchod vytvoríte dokonca na telefóne alebo tablete a to už za pár minút.

Súčasná situácia na trhu s dôrazom na bezpečnosť preorientovala takmer každé odvetvie na online obchod. Práve online prostredie je jediné odvetvie, ktorého sa nedotkli žiadne obmedzenia v súvislosti s pandémiou.

Online obchodovanie ponúka jedinečnú príležitosť pre rozvoj malých a stredných firiem. Vyhlásený núdzový stav preukázal, že je dôležité okrem kamenných obchodov prevádzkovať aj e-shop. Zákazníci maximálne upriamili pozornosť na online nákup.

Preukazujú to aj najnovšie údaje spoločnosti Webnode, podľa ktorých od marca, teda začiatku pandémie, vzrástol online predaj medziročne až o 200 %. Napriek tomu, že hodnota objednávok zostala rovnaká, existujúce e-shopy vybavili až o 50 % viac objednávok ako obvykle. Vzhľadom na nejasnú situáciu ohľadom pandémie sa očakáva, že internetový predaj bude naďalej rásť. Je vysoko pravdepodobné, že nákupné správanie zákazníkov sa bude opakovať. Preto je teraz ten správny čas založiť si vlastný e-shop a pustiť sa do online podnikania.

Webnode ponúka vlastnú doménu, hosting a množstvo moderných a štýlových šablón, ktoré si podľa svojej potreby prispôsobíte. Vďaka naozaj jednoduchému užívateľskému prostrediu je možné vytvoriť si vlastný online obchod v priebehu pár minút. E-shop založený na Webnode sa vďaka responzivite stránok automaticky prispôsobí zariadeniu, v ktorom je zobrazovaný , či už na mobile alebo tablete. Na výber sú aj rôzne doplnkové funkcie ako informácia o dostupnosti produktov, výber spôsobu dopravy alebo nastavenie platobnej metódy. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Stripe môžete mať platobnú bránu v priebehu chvíľky.

Užívatelia Webnode z celého sveta si pochvaľujú profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník.  V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Nechýba ani možnosť prepojenia s ďalšími službami ako je Google AdSense Alebo Analytics.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk

O Webnode

Spoločnosť Webnode je na slovenskom trhu už od roku 2008. Dnes za jej chodom stojí viac než 100 ľudí, ktorí sa starajú o bezproblémovú činnosť všetkých stránok. Webnode ponúka vlastnú doménu, hosting a množstvo moderných a štýlových šablón, ktoré si podľa svojej potreby prispôsobíte. Jediné, čo musíte mať, je pripojenie na internet. Vďaka jednoduchému užívateľskému prostrediu si môžete vytvoriť svoju osobnú stránku, internetový obchod alebo firemnú prezentáciu pokojne aj z pohodlia vašej pohovky. Na Slovensku na tejto platforme funguje približne 840-tisíc webových stránok.

Avatar
Juven
Podobné články