Zásnuby, svadba a narodenie dieťa sú najkrajšie životné udalosti. Ak ste zasnúbení, veľmi dobre si spomínate na deň, kedy ste sa zasnúbili. Bol to krásny životný okamih, no zároveň ste si uvedomili, že práve týmto momentom si začínate písať svoj životný príbeh.

Ak sa ale plánujete pustiť do plánovania svadby, prečítajte si tieto praktické rady, ktoré vám pri plánovaní môžu pomôcť.

Spravte si prieskum medzi klenotníctvami už na začiatku

V prvých dňoch po zásnubách odporúčame ihneď sa pustiť do hľadania priestorov a do ich rezervácie. Na začiatku (pár dní po zásnubách) odporúčame spraviť si aj prieskum medzi klenotníctvami. Klenotníctva usporiadávajte podľa ponuky. Na popredných miestach by mali byť klenotníctva s najlepšou ponukou obrúčok.

Obrúčky môžete mať vybraté mesiace vopred, no ich objednávanie sa odporúča riešiť neskôr, mesiac- dva pred svadbou. Všetko ale záleží od výroby obrúčok, preto sa vždy vopred informujte v klenotníctve a oni vám sami poradia, kedy je najlepšie ísť objednávať obrúčky. Môžu vám zhrubnúť prsty, alebo môžete dokonca výrazne schudnúť, čo sa odzrkadlí aj na hrúbke prstov.

Nevesty, vyberajte si pohodlné popolnočné šaty!

Muži nemajú problém vybrať si pekné pánske obleky. Nevesty ale musia prejsť viacero svadobných salónov, kým nájdu vhodné svadobné šaty. Problémom bývajú aj popolnočné šaty. Nevesty chcú byť celú noc v svadobných šatách, pričom si neuvedomujú, že po dlhých hodinách v šatách budú si chcieť obliecť niečo pohodlnejšie.

Ak sa neplánujete prezliekať, aj tak si kúpte pohodlné popolnočné šaty. Vyberajte pohodlný materiál a strih, ktorý zvýrazní vaše krivky, ale zároveň vás nebude obmedzovať po popolnočnej zábave.

Ak plánujete svadbu, okrem dvoch predchádzajúcich dôležitých rád odporúčame vyberať čím skôr fotografa a hudbu. Práve oni majú termíny rýchlo zarezervované a čím dlhšie budete čakať, tým menší výber kvalitných fotografov bude.

Zdroj obrázka:

Autor:  Rawpixel.com / Shutterstock.com

Avatar
Juven
Podobné články