Reklama

Publikované: 09.10.2011

Línia


Línia bývania. Poznáte ju. Bola tu skôr ako iné časopisy o bývaní a životnom štýle. Teda minimálne z hľadiska pôvodných slovenských médií. Dlhé roky, počnúc silnou érou rokov šesťdesiatych, spríjemňovala svojim čitateľom voľný čas, prinášala informácie zo sveta módy, kultúry bývania.

Línia bývania je tu stále – teraz vo vynovenom šate a s pestrejším obsahom. Svojim priaznivcom sa prihovára slovom odborníkov a odborných redaktorov z oblasti architektúry, bývania, dizajnu, stavebníctva, záhradného štýlu. Pohľady do interiérov, záhrad, na svetové výstaviská, obrazy víl, rodinných domov a dekorácií striedajú rady špecialistov, výbery z nábytkových i zo stavebných trendov. Línia nezabúda na populárne Návštevy v zaujímavých domácnostiach a rozhovory s osobnosťami, ktorým je blízke krásno, vkus a štýl.

Línia sa nebojí ukázať rovnako funkcionalistické, puristické prístupy architektov a dizajnérov, ako aj spôsob bývania vo voľnom, netradičnom štýle. Línia bývania necháva čitateľom voľné pole pri výbere vlastného spôsobu bytia. Nepoúča, nevnucuje sa. Ľahkým, pútavým štýlom vstupuje spolu s čitateľom do sveta rôznych a rozmanitých, pritom osobitých domov, víl, domácností. Doba postmoderná je časom ľudí s vlastnou invenciou, ktorí hľadajú inšpiráciu obrazom i slovom. Línia ostáva verná čitateľom. Marína Ungerová, šéfredaktorka

   Tlačiť